Bundesliga

Bayern Munich oo badalka Tababare Niko Kovac durba arkootay, Waa kuma?

0 Visits: 90 | Thursday October 11, 2018 - 11:51:41
Khamiis-Bayer Munich

Read More »

Bayern Munich oo go'aan ka gaartay mustaqbalka Niko Kovac, Miyaa la ceyrinayaa?

0 Visits: 69 | Tuesday October 09, 2018 - 09:57:08
Talaado-Bayer

Read More »

Aqriso kulamada horyaalada waa wayn ee maanta iyo caawa dhacaya

0 Visits: 103 | Saturday September 29, 2018 - 06:12:31
Sabti- Yurub

Read More »

Bayer Munich oo badalka Ribery ka arkootay horyaalka Ingriska.

0 Visits: 90 | Tuesday September 18, 2018 - 14:47:52
Talaado-Bayer

Read More »

Benjamin Pavard oo mudo garoomada ka maqnaanaya, Sabab?

0 Visits: 82 | Saturday September 08, 2018 - 14:59:54
Sabti-Germany

Read More »

Waa Kuwee 10-ka Saxiix ee Ugu Qaalisanaa Suuqii Kala Iibsiga Ee Dhawaan Soo Xirmay?

0 Visits: 112 | Sunday September 02, 2018 - 15:55:42
Axad-Suuqa

Read More »

Guardiola Macallin guulahiisa ay laba jibbaar ka sareeyaan mudada uu xirfadiisa kujiro

0 Visits: 262 | Monday August 06, 2018 - 10:40:39
Isniin-Manchester

Read More »

Barcelona oo Inter ka afduubtay Vidal

0 Visits: 123 | Saturday August 04, 2018 - 07:54:14
Sabti- Barcelona

Read More »

Vidal oo dib ugu laabanaya Serie-A

0 Tuesday July 31, 2018 - 16:09:04
Talaado - Milan

Read More »

Mustaqbalka Lewandowski oo go'aan laga gaaray

0 Visits: 211 | Monday July 30, 2018 - 10:22:48
Isniin - Munich

Read More »

Ogoow xiddgaha Kusoo biiray, kuwa ka tagay iyo kuwa ay doonayso Real Madrid

0 Visits: 247 | Thursday July 19, 2018 - 09:17:49
Khamiis- Madrid

Read More »