Uefa Champions League

Bale Oo Real ka maqnaan doono kulamo muhiim ah

0 Visits: 127 | Tuesday April 25, 2017 - 15:52:38
Talaado- Madrid

Read More »

Pique oo weeraray taageerayaasha Real Madrid

0 Visits: 592 | Thursday April 20, 2017 - 17:47:52
Khamiis - Spain

Read More »

Safka Rasmiga kulanka Barca iyo Juve oo lagu dhawaaqay , yaa kucusub yaase ka ka maqan ?

0 Visits: 281 | Wednesday April 19, 2017 - 21:00:34
Arbaco- Barcelona

Read More »

Falanqeynta Real Madrid v Bayern, Champions league wareegga 8-da

0 Visits: 173 | Tuesday April 18, 2017 - 10:01:55
Talaado--Madrid

Read More »

Bale oo seegaya kulanka Bayern Munich, wuxuuse imaan karaa El-Clasico

0 Visits: 179 | Tuesday April 18, 2017 - 09:57:24
Talaado--Madrid

Read More »

Neymar JR Oo Fariin Culus U Diray Juventus ka hor kulanka lugta labaad ee Champions League

0 Visits: 663 | Monday April 17, 2017 - 17:30:28
Isniin- Barcelona

Read More »

Mbappe oo dhigay rikoor kale oo Champions League ah ciyaartii Dortmund

0 Visits: 241 | Thursday April 13, 2017 - 10:15:27
Khamiis--Monaco

Read More »

Falanqeynta Borussia Dortmund vs Monaco, ogow xog kasta oo kulanka ku saabsan

0 Visits: 170 | Tuesday April 11, 2017 - 08:06:19
Talaado- Dortimund

Read More »

Dybala: Waxaan isku dayi doonaa inaan magdhow siiyo Messi iyo Maradona. Sababta ogaaw

0 Visits: 1674 | Monday April 10, 2017 - 21:31:41
Isniin- Torino

Read More »

Kabtanka Leicester City Wes Morgan oo aan safan doonin kulanka Atletico Madrid

0 Visits: 259 | Sunday April 09, 2017 - 12:46:39
Axad- Liecester

Read More »

Rummenigge: Juve Waa Ay Garaaci Doontaa Barcelona

0 Visits: 198 | Sunday April 02, 2017 - 16:14:25
Axad- Munich

Read More »

Alex Fergusen : gebogebo ayay maraysaa waayahii kooxaha Spain ee tartamada Yurub

0 Visits: 683 | Saturday March 25, 2017 - 19:22:31
Sabti- Manchester

Read More »

Isku aadka wareega Siddeeda Champions League oo Berri la sameynayo, Ogoow Saacadda

0 Visits: 372 | Thursday March 16, 2017 - 20:22:23
Khamiis- Nyon

Read More »

Manchester City Oo Record Xun Oo Dhanka Goolasha Ah Ku Hartay Tartanka Champions League

0 Visits: 275 | Thursday March 16, 2017 - 09:37:06
Khamiis- Monaco

Read More »