World Cup

XAQIIQ: Laurent Koscielny Oo ku dhawaaqay In Uu Ka Fariistay Ciyaaraha Caalamiga Ah.

0 Visits: 40 | Monday October 15, 2018 - 13:50:42
Isniin-France

Read More »

RASMI: France Football oo saartay Qeeybta 3aad ee Xiddigaha U Tartami Doona Ballon d'Or 2018.

0 Visits: 66 | Monday October 08, 2018 - 19:25:49
Isniin-Ballon d'Or

Read More »

RASMI: Gareth Southgate oo heshiis cusub u saxiixay xulka Englan.

0 Visits: 46 | Saturday October 06, 2018 - 15:04:55
Sabti-Englan

Read More »

Maradona oo si layaab leh uga hadlay xaalada Messi iyo xulka Argentina, Muxuu yiri?

0 Visits: 52 | Monday October 01, 2018 - 14:30:28
Isniin-Argentina

Read More »

Messi oo go'aan cad ka gaaray xulkiisa Argentina, Miyuu ka fariistay?

0 Visits: 73 | Saturday September 22, 2018 - 10:35:38
Sabti-Aduunka

Read More »

Deschamps oo carabaabay cida ku guuleysan karta Macalinka ugu fiican Aduunka

0 Visits: 170 | Thursday September 06, 2018 - 12:28:31
Khamiis-Aduunka

Read More »

HORDHACA: Germany vs France+ Xaqiiqooyinka kulanka.

0 Visits: 74 | Thursday September 06, 2018 - 12:07:11
KHamiis-Aduunka

Read More »

Yaa Dejiyay Xeerarka Kubadda Cagta Markii Ugu Horreysay?

0 Visits: 161 | Saturday August 18, 2018 - 17:04:57
Sabti- USA

Read More »

FIFA oo soo saartay Macallimiinta u tartaaysa abaal-marinta Sanadkan

0 Visits: 212 | Tuesday July 24, 2018 - 17:19:16
Talaado- Switzerland

Read More »

Argentina oo ceyrisay tababare Jorge Sampaoli

0 Visits: 165 | Monday July 16, 2018 - 10:10:04
Isniin- Beunos Aires

Read More »

Xulka Qaranka Faransiiska oo ku Guuleystay Koobka Dunida ee 2018-ka

0 Visits: 366 | Sunday July 15, 2018 - 20:21:14
Axad--Moscow

Read More »

HORDHAC: England vs Belguim, Dagaalka kaalinta Seddexaad ee Koobka Adduunka.

0 Visits: 181 | Saturday July 14, 2018 - 11:38:22
Sabti-Russia

Read More »