Afrika

Mohamed Salah oo ku guuleystay abaalmarinta laacibka Afrika ee BBC

0 Visits: 99 | Monday December 11, 2017 - 22:05:11
Isniin- London

Read More »

Shirwayanha doorashada xiriirka Soomaaliyeed ee Dabaasha oo Muqdisho ka dhacay+Sawirro

0 Visits: 135 | Sunday December 03, 2017 - 22:53:49
Axad- Muqdisho

Read More »

Xiriirka Soomaaliyeed ee Tennis-ka oo 12 sano kadib tartanka ka furay Muqdisho+Sawiro

0 Visits: 301 | Saturday December 02, 2017 - 10:02:18
Sabti- Muqdisho

Read More »

Isku aadka horyaalka kubadda Gacanta Soomaaliya 2017-18 oo lasoo saaray

0 Visits: 303 | Wednesday November 29, 2017 - 20:59:26
Arbaco- Muqdisho

Read More »

Sakho oo Senegal usoo saaray koobka adduunka 2018

0 Visits: 229 | Saturday November 11, 2017 - 08:09:19
Sabti- South Africa

Read More »

Tababarka tababarayasha kubadda Gacanta Soomaaliya oo Djibouti lagu soo xeray+Sawirro

0 Visits: 266 | Tuesday October 24, 2017 - 16:30:55
Talaado- Djibouti

Read More »

Maxamed Saalax oo Masar usoo saaray koobka adduunka kadib 28 sano

0 Visits: 241 | Monday October 09, 2017 - 08:57:28
Isniin- Qahira

Read More »

Heegan iyo Fero oo caawa garoonka Wiish ku loolami doona koobka Maalinta Nabadda Adduunka

0 Visits: 391 | Thursday September 21, 2017 - 11:17:27
Khamiis- Muqdisho

Read More »

DEG DEG: Meyman oo Isaga Tagay Horseed Ogow Sababta

0 Visits: 1092 | Tuesday September 19, 2017 - 12:03:14
Talaado- Muqdisho

Read More »

Nigeria oo soo afjartay rajadii Cameroon ee koobka Adduunka

0 Visits: 249 | Tuesday September 05, 2017 - 14:14:55
Talaado- Nigeria

Read More »

Maxay ku kala baxeen Heegan iyo Horseed+Sawirro Xul ah

0 Visits: 497 | Saturday September 02, 2017 - 11:46:18
Sabti- Muqdisho

Read More »

Natiijooyinka Ciyaarihii Degmooyinka Gobolka Banaadir ee Galabta

0 Visits: 246 | Wednesday August 09, 2017 - 20:37:42
Arbaco--Muqdisho

Read More »

Sawirro: Dekedda oo ku guuleysatay horyalkeedi saddexaad

0 Visits: 487 | Thursday August 03, 2017 - 15:44:53
Khamiis- Muqdisho

Read More »