America

Chapecoense oo ka badbaadday in ay u laabato heerka 2aad ee Brazil

0 Visits: 128 | Saturday November 18, 2017 - 12:05:10
Sabti- Brazil

Read More »

Messi oo xulkiisa usoo Saaray Koobka adduunka iyo Mareykan oo ka haray

0 Visits: 282 | Wednesday October 11, 2017 - 09:23:53
Arbaco- America

Read More »

Messi oo seegi kara kulanka Seville, ogoow sababta

0 Visits: 281 | Thursday September 07, 2017 - 10:08:53
Khamiis- Spain

Read More »

Boca Juniors oo hanatay markii 32-aad koobka Argentine

0 Visits: 260 | Wednesday June 21, 2017 - 09:35:16
Arbaco--Buenos Aires

Read More »

Murugo!! Ciyaaryahan Caan Ah Oo Dilay Gacalisadiisa Oo Uur U Leh Hilibkeedana eeyo Siiyey

0 Visits: 684 | Wednesday April 26, 2017 - 09:28:33
Arbaco- Brazil

Read More »

Sawirro: Serena Williams oo ku dhawaaqday in ay leedahay Uurkeedii u horreeyay!!!

0 Visits: 738 | Thursday April 20, 2017 - 09:25:07
Khamiis--New York

Read More »

Laacib ka tirsanaa xulka Panama oo la toogtay dhintayna

0 Visits: 568 | Sunday April 16, 2017 - 06:54:35
Axad--Panama City

Read More »

Sawirro: Didier Drogba Laacibkii 1-aad ee Milkiile Kooxeed noqday kubbadda cagta oo dhan!!!

0 Visits: 1574 | Thursday April 13, 2017 - 13:27:15
Khamiis--Arizona

Read More »

Ganaaxa Lionel Messi oo Weji kale yeeshay, maxaa kasoo kordhay?

0 Visits: 1401 | Friday April 07, 2017 - 13:48:13
Jimco--Buenos Aires

Read More »

Messi ma'aha hoggaamiye, Neymar ayaana ka wanaagsan!!!

0 Visits: 463 | Saturday April 01, 2017 - 07:01:47
Sabti--Barcelona

Read More »

Firmino oo la shaaciay inuu segayo kulanka Brazil iyo Paraguay ogoow sababta

0 Visits: 367 | Tuesday March 28, 2017 - 13:27:59
Talaado- Brazil

Read More »

Bauza: Argentina kuma tiirsana Messi

0 Visits: 337 | Friday March 24, 2017 - 10:39:20
Jimco--Buenos Aires

Read More »

Copa América iyo Euro oo isku mar dhici doona, sanadka 2020-ka Sababta ma ogtahay?

0 Visits: 392 | Monday March 20, 2017 - 09:44:32
Isniin--Dunida

Read More »

Walaalka laacibka Man Utd, Marcos Rojo oo la Toogtay, Muxuu halleeyay?

0 Visits: 1994 | Tuesday March 07, 2017 - 16:28:11
Talaado--Buenos Aires

Read More »

Rasmi:-Cali Buu Oo Iska tagay Kooxda Waxool,Ka Dib Guul Daro Kasoo Gaartay Bariga Dhexe

0 Visits: 601 | Wednesday March 01, 2017 - 11:28:45
Arbaco-Muqdisho

Read More »