Asia

Siyaasadda oo sababi karta in Qatar ay weyso martigelinta Koobka Adduunka 2022-ka!!

0 Visits: 107 | Saturday October 07, 2017 - 09:59:22
Sabti- Qatar

Read More »

Xiddigihii hore ee Chelsea Essien & Cole oo xabsiga la dhigayo!!

0 Visits: 622 | Wednesday April 19, 2017 - 09:52:46
Arbaco--Jakarta

Read More »

Wayne Rooney oo Usbuuc gudihiis uga tegaya Manchester United, sababtu maxay tahay?

0 Visits: 1672 | Sunday February 19, 2017 - 07:14:09
Axad--Manchester

Read More »

Garsoore Clattenburg oo ka tegaya Premier League, kana shaqeysan doona horyaalka Saudi Arabia!!!

0 Visits: 462 | Thursday February 16, 2017 - 20:28:02
Khamiis- England

Read More »

Dani Alves oo ku biiraya Horyaalka Shiinaha

0 Visits: 366 | Tuesday January 24, 2017 - 09:26:17
Talaado--Turin

Read More »

Boqorka Reer Senegal Sadio Mane Oo Seegi Kara Kulanka Liverpool Iyo Chelsea

0 Visits: 638 | Friday January 20, 2017 - 11:32:19
20-01-2017-Muqdisho

Read More »

Fadeexad laaluush bixin ah oo kusoo baxday Kooxda qaadday koobka kooxaha Qaaradda Asia

0 Visits: 543 | Thursday January 19, 2017 - 13:08:24
Khamiis--Seoul

Read More »

Falcao oo lagu iibsanayo €50m!!

0 Visits: 479 | Monday January 16, 2017 - 13:52:14
Isniin--Shanghai

Read More »

Ronaldo Oo Gacanta Ku Dhigay Abaalmarinta Laacibka ugu Wanaagsan Calaamka .

0 Visits: 358 | Monday January 09, 2017 - 22:59:16
Isniin-Switzerland

Read More »

Oscar oo gool ku furay safashadiisii koobaad ee Shanghai SIPG

0 Visits: 507 | Monday January 09, 2017 - 12:02:22
Isniin--Doha

Read More »

Conte: Dalabaadka Ronaldo uga yimid horyaalka Shiinaha waa Sumcad dil!!

0 Visits: 571 | Saturday December 31, 2016 - 09:59:59
Sabti--Madrid

Read More »

Garsoore Clattenburg oo Oscar iyo Tevez u raacaya horyaalka Chinese Super League!

0 Visits: 455 | Friday December 30, 2016 - 19:36:07
Jimco--London

Read More »

RASMI: Tevez oo ku biiray Shanghai Shenhua noqdayna ninka dunida ugu mushaarka badan Kubbadda cagta

0 Visits: 363 | Thursday December 29, 2016 - 14:48:05
Khamiis--Buenos Aires

Read More »