Asia

Weerar Internet-ka ah oo lagu qaaday ciyaaraha Qaboobaha ee ka socda K/Kuuriya.

0 Visits: 151 | Sunday February 11, 2018 - 13:59:38
Axad, Seul.

Read More »

India oo diidday in Pakistan ay la ciyaarto

0 Visits: 185 | Monday December 25, 2017 - 09:46:34
Isniin,Delhi.

Read More »

Siyaasadda oo sababi karta in Qatar ay weyso martigelinta Koobka Adduunka 2022-ka!!

0 Visits: 159 | Saturday October 07, 2017 - 09:59:22
Sabti- Qatar

Read More »

Xiddigihii hore ee Chelsea Essien & Cole oo xabsiga la dhigayo!!

0 Visits: 663 | Wednesday April 19, 2017 - 09:52:46
Arbaco--Jakarta

Read More »

Wayne Rooney oo Usbuuc gudihiis uga tegaya Manchester United, sababtu maxay tahay?

0 Visits: 1706 | Sunday February 19, 2017 - 07:14:09
Axad--Manchester

Read More »

Garsoore Clattenburg oo ka tegaya Premier League, kana shaqeysan doona horyaalka Saudi Arabia!!!

0 Visits: 524 | Thursday February 16, 2017 - 20:28:02
Khamiis- England

Read More »

Dani Alves oo ku biiraya Horyaalka Shiinaha

0 Visits: 405 | Tuesday January 24, 2017 - 09:26:17
Talaado--Turin

Read More »

Boqorka Reer Senegal Sadio Mane Oo Seegi Kara Kulanka Liverpool Iyo Chelsea

0 Visits: 685 | Friday January 20, 2017 - 11:32:19
20-01-2017-Muqdisho

Read More »

Fadeexad laaluush bixin ah oo kusoo baxday Kooxda qaadday koobka kooxaha Qaaradda Asia

0 Visits: 584 | Thursday January 19, 2017 - 13:08:24
Khamiis--Seoul

Read More »

Falcao oo lagu iibsanayo €50m!!

0 Visits: 530 | Monday January 16, 2017 - 13:52:14
Isniin--Shanghai

Read More »

Ronaldo Oo Gacanta Ku Dhigay Abaalmarinta Laacibka ugu Wanaagsan Calaamka .

0 Visits: 417 | Monday January 09, 2017 - 22:59:16
Isniin-Switzerland

Read More »

Oscar oo gool ku furay safashadiisii koobaad ee Shanghai SIPG

0 Visits: 544 | Monday January 09, 2017 - 12:02:22
Isniin--Doha

Read More »