Maqaallo

DAAWO: Jurgen Klopp oo si cajiib ah uga hadlay guuldaradii xalay.

0 Visits: 195 | Wednesday September 20, 2017 - 10:40:30
LIVERPOOL-Arbaco

Read More »

DAAWO: Manchester United 2-0 Leicester,United oo hogaanka kali ku noqotay.

0 Visits: 170 | Saturday August 26, 2017 - 22:01:48
England - Premier League

Read More »

Antonio Conte oo ku jees jeesay Diego Costa.

0 Visits: 235 | Friday August 18, 2017 - 20:37:12
London.

Read More »

Manchester United Oo ku dhow saxiixyada Danny Rose Iyo Ivan Perisic

0 Visits: 1197 | Thursday August 10, 2017 - 22:09:11
LONDAN-KHAMIIS

Read More »

DAAWO: Everton iyo Sevilla oo wada kulmay

0 Visits: 209 | Monday August 07, 2017 - 10:48:28
isniin-SPAIN.

Read More »

DAAWO: Arsenal oo ku Guuleysatay Community Shield

0 Visits: 179 | Monday August 07, 2017 - 10:44:56
ISNIIN-LONDAN

Read More »

DAAWO: Wararkii Ugu Dambeeyay Suuqa Kala Iibsiga Ciyaartoyda Maanta Oo Axad Ah

0 Visits: 336 | Sunday August 06, 2017 - 13:08:50
AXAD-MUQDISHO

Read More »

Maxaa Jecesahay In Aad Ka Ogaato Warta Nabadda Derby?

0 Visits: 662 | Sunday March 05, 2017 - 19:40:23
Axad-Muqdisho

Read More »

Fariid "Gurxan Waa Xirfadle Heer Sare".

0 Visits: 885 | Tuesday February 21, 2017 - 11:56:05
Talaado-Muqdisho

Read More »

Falanqeeye Maxamed Qalinle Oo Saa Daaliyay kooxaha Hanankara Horyaalka Soomaaliya 2016-2017.

0 Visits: 927 | Tuesday December 27, 2016 - 16:10:26
Talaado-Muqdisho

Read More »

Wax ka Ogow Tadabaadkii Tagay Iyo Horyaalka Soomaliay 2016-2017

0 Visits: 803 | Wednesday November 30, 2016 - 11:21:12
30-11-2016 Muqdisho

Read More »

Deeq C/llahi Nuur (Deeq Aariyo) Oo Noqday Laacibka Loogu Isticaaml Badanyahay Magaciisa Baraha Bulshada.

0 Visits: 1261 | Wednesday November 30, 2016 - 10:47:08
30-11-2016m Muqdisho

Read More »

Yaan Lagaaga Sheekaynin Furitaanka Horyaalka Soomaaliya 2016-2017.

0 Visits: 718 | Thursday November 17, 2016 - 09:47:59
Khamiis-16-11-2016 Muqdisho

Read More »