Maqaallo

Ma'rumeysaneysaa in Xirfadda Cristiano Ronaldo ay gacan ku sameystahay …. Messina hibo tahay …?

0 Visits: 600 | Monday January 29, 2018 - 11:31:06
Tevez Muxuu ka rabaa Cristiano Ronaldo ..?

Read More »

UEFA oo shaacisay kooxda lacagta ugu badan ka hesha taageerayaasheeda,waa tuma?

0 Visits: 1114 | Wednesday January 17, 2018 - 09:36:38
Arbaco,Brussels

Read More »

Aqriso 9-kii oraah ee ugu cajiibsanaa kubadda cagta sanadki 2017

0 Visits: 848 | Sunday January 07, 2018 - 12:31:25
Axad- England

Read More »

Waa kuwee 15ka xiddig ee ugu baaska qurxoon Europe?

0 Visits: 702 | Wednesday January 03, 2018 - 08:39:53
Arbaco-Muqdisho

Read More »

Suuqa Janaayo: 10-ka Saxiix ee ugu Fiican ee Kooxaha Yurub ku biiri kara 2018-ka

0 Visits: 242 | Saturday December 30, 2017 - 10:42:06
Sabti- Yurub

Read More »

Kaddib saxiixa Liverpool ee van Dijk waa kuwee 10 difaac ee ugu qaalisan Europe?

0 Visits: 198 | Thursday December 28, 2017 - 08:41:28
Khamiis,Liverpool

Read More »

Totti, Simeone iyo Puyol oo ka qeybgelaya shirka Ciyaaraha Caalamka,xagguu ka dhacayaa?

0 Visits: 159 | Sunday December 24, 2017 - 11:56:53
Axad, Dubai.

Read More »

Italy oo hiiladii San Paolo ka dooneysa San Siro si ay ugu soo baxdo koobka adduunka 2018

0 Visits: 442 | Monday November 13, 2017 - 00:29:38
Isniin- Italy

Read More »

Messi oo codsi aan horey looga baran u gudbiyay tababare Ernesto Valverde

0 Visits: 778 | Wednesday November 08, 2017 - 23:21:05
Arbaco- Barcelona

Read More »

DAAWO: Jurgen Klopp oo si cajiib ah uga hadlay guuldaradii xalay.

0 Visits: 407 | Wednesday September 20, 2017 - 10:40:30
LIVERPOOL-Arbaco

Read More »

DAAWO: Manchester United 2-0 Leicester,United oo hogaanka kali ku noqotay.

0 Visits: 312 | Saturday August 26, 2017 - 22:01:48
England - Premier League

Read More »

Antonio Conte oo ku jees jeesay Diego Costa.

0 Visits: 360 | Friday August 18, 2017 - 20:37:12
London.

Read More »

Manchester United Oo ku dhow saxiixyada Danny Rose Iyo Ivan Perisic

0 Visits: 1288 | Thursday August 10, 2017 - 22:09:11
LONDAN-KHAMIIS

Read More »

DAAWO: Everton iyo Sevilla oo wada kulmay

0 Visits: 297 | Monday August 07, 2017 - 10:48:28
isniin-SPAIN.

Read More »

DAAWO: Arsenal oo ku Guuleysatay Community Shield

0 Visits: 268 | Monday August 07, 2017 - 10:44:56
ISNIIN-LONDAN

Read More »

DAAWO: Wararkii Ugu Dambeeyay Suuqa Kala Iibsiga Ciyaartoyda Maanta Oo Axad Ah

0 Visits: 430 | Sunday August 06, 2017 - 13:08:50
AXAD-MUQDISHO

Read More »