Taariikhaha

Pogba oo shaaciyay xiddigaha isaga ka mudan in ay ku guulaystaan abaalmarinta Ballon D'ore

0 Visits: 405 | Wednesday October 10, 2018 - 11:55:45
Arbaco- Manchester

Read More »

XOG: Taariikhahii Laga Diiwaan Galiyay Kulamadii Sabtida Ee Horyaalka Ingiriiska.

0 Visits: 109 | Sunday September 23, 2018 - 12:11:35
Axad-EPL

Read More »

Warbixin: Maxaa Laga Bartay Kulamadii Todobaadka 1-aad Ee Champions League?

0 Visits: 139 | Thursday September 20, 2018 - 15:36:06
Khamiis-UCL

Read More »

XUSHMAD: Mohamed Salah Oo Loogu Magac Darayo Wado Weeyn Oo Ku Taala Dalkiisa Masar!

0 Visits: 121 | Monday September 17, 2018 - 10:27:05
Isniin-Masar

Read More »

Rikooradii Laga Bartay Kulamadii Kooxaha Chelsea, Man City iyo Arsenal ay Guuleysteen..

0 Visits: 125 | Sunday September 16, 2018 - 09:32:01
Axad-Rikooro

Read More »

Rikooradii Laga Diiwaan Galiyay Kulankii Barceloona Goolasha ay Kala Daashay Kooxda Huesca..

0 Visits: 141 | Monday September 03, 2018 - 02:34:18
Isniin-Barcelona

Read More »

Laba Xaqiiqo oo Laga Bartay Kulankii Man United ay Garaacday Burnley..

0 Visits: 165 | Monday September 03, 2018 - 02:26:01
Isniin-Manchester

Read More »

Guushii Caga-caddaanta, Orodyahan isagoo Kabtii ka maqantahay ku Guuleystay Kaalinta 1-aad!!!

0 Visits: 281 | Saturday September 01, 2018 - 09:33:44
Sabti--Zurich

Read More »

Craystal Palace vs Liverpool, kulan rikoodh lagu dagaalami doono

0 Visits: 177 | Monday August 20, 2018 - 11:05:01
isniin- London

Read More »

OGOW: 6-da Laacib ee Sanadkan Sabab u noqon karta in Liverpool ay u Tartanto Hanashada Horyaalka

0 Visits: 440 | Wednesday August 15, 2018 - 10:50:05
Arbaco--Liverpool

Read More »

Barcelona oo marki 13-aad ku guulaysatay Spanish Super Cup

0 Visits: 175 | Monday August 13, 2018 - 09:59:39
Isniin- Marocco

Read More »

Baro 11-ka Laacib ee usoo Wada ciyaaray AC Milan iyo Real Madrid

0 Visits: 238 | Sunday August 12, 2018 - 11:03:38
Axad--Yurub

Read More »

Guardiola Macallin guulahiisa ay laba jibbaar ka sareeyaan mudada uu xirfadiisa kujiro

0 Visits: 262 | Monday August 06, 2018 - 10:40:39
Isniin-Manchester

Read More »

Maxaa laga bartay Guushii Man City ka gaartay Chelsea ee koobka Community Shield ?

0 Visits: 206 | Sunday August 05, 2018 - 20:28:57
Axad- London

Read More »