Afrika

Rasmi:-Axmed Qaldaan Oo Iskaga Tagay Naadiga Gadiidka, Hadaba Halkuu Ku Biiray?

0 Visits: 385 | Monday December 26, 2016 - 11:11:10
Isniin-Muqdisho

Read More »

Gadaamow:-100% Waa Ku Raja Weynahay Hanashada Horyaalka Soomaliya.

0 Visits: 357 | Sunday December 25, 2016 - 11:49:25
Axad-Muqdisho

Read More »

"Waan La Qabsanay Tababarka Gadaamow" Jabriil Xasan Fariid

0 Visits: 645 | Thursday December 22, 2016 - 10:48:44
22-12-2016 Muqdisho

Read More »

Natiijo:-Heegan Oo 8-0 Ku Dharbaaxday Dhigeeda Rajo,Xili Uu Deeq Aariyo Uu Saddexlay Dhaliyay.

0 Visits: 540 | Wednesday December 21, 2016 - 10:05:31
21-12-2016 Muqdisho

Read More »

Rasmi:-Weeraryahankii Jubbaland Oo Ka Tagay Naadiga Horseed, Hadaba Halkuu Aaday?

0 Visits: 469 | Tuesday December 20, 2016 - 10:45:40
20-11-2016 Muqdisho

Read More »

Aubameyang shabaqa Ku Hubsaday goolkiisii 100 aad ee Kooxdiisa Borussia Dortmund.

0 Visits: 341 | Saturday December 17, 2016 - 03:52:39
Sabti- Dortimund

Read More »

Rasmi : Riyad Mahrez oo ku guuleystay laacibka Qaaradda Afrika ee BBC-da ay bixiso

0 Visits: 439 | Monday December 12, 2016 - 21:49:09
Isniin- London

Read More »

Gadiidka,Horseed iyo Heegan Oo Ku Dagaalamaya Saxiixa Cabdrisaaq Cali Maxamed (Cabdiyow)

0 Visits: 550 | Monday December 12, 2016 - 12:54:53
12-12-2016 Muqdisho

Read More »

VIDEO: Goolkii ugu qurxanaa ee uu Goolhaye dhaliyo, Abid adaa yaabi doona ee daawo!!

0 Visits: 599 | Monday December 12, 2016 - 10:52:17
Isniin--Johannesburg

Read More »

Bagaase:-Gurxan Wuu Hanan Karaa Gool Dhalinta Horyaalka Soomaliya 2016-2017.

0 Visits: 674 | Saturday December 10, 2016 - 13:32:28
10-12-2016 Muqdisho

Read More »

Max'ud Cabdi Nuur (Meyman) Oo Ku Soo Laabtay Tababarka Jeenyo iyo Xulka Qaranka.

0 Visits: 677 | Thursday December 08, 2016 - 08:25:00
08-12-2016 Muqdisho

Read More »

Natiijo:-Xulka Qaranka Soomaliya Oo Dharbaaxay Kooxda Elman,Xili Ay Wada Ciyaareen Kulan Saaxiibtinimo

0 Visits: 777 | Wednesday December 07, 2016 - 13:31:14
07-12-2016 Muqdisho

Read More »

DEG DEG: C/risaaq Cali Maxamed oo isaga Tagay Banaadir SC Yuu Ku biiray ?

0 Visits: 1074 | Tuesday December 06, 2016 - 13:20:36
Talaado- Nairobi

Read More »