Taariikhaha

Manchester United oo Old Traford ka dhigeysa garoonka labaad ee ugu qaadka weyn qaaradda yurub

0 Visits: 783 | Thursday January 26, 2017 - 21:03:48
Khamiis- Manchester

Read More »

Dowladda Masar oo liiska Argagaxisada kudartay Laacib koobab muhiim ah u qaaday dalkooda

0 Visits: 853 | Thursday January 19, 2017 - 01:01:26
Khamiis- Qaahiro

Read More »

Aqriso dhacdooyinkii sportiga ugu saameynta badnaa dalka iyo Dibadda sanadki tagay 2016

0 Visits: 3746 | Friday January 13, 2017 - 00:42:35
Jimco- Muqdisho

Read More »

Suarez Oo Xertay Liiska 100-Gool Ee Naadiga Barcelona

0 Visits: 492 | Thursday January 12, 2017 - 11:19:52
Khamiis- Barcelona

Read More »

Beckham, Baggio iyo Xiddigihii ugu Tima jarashada iyo Quruxsiga badnaa Kubbadda Cagta!

0 Visits: 4275 | Wednesday January 11, 2017 - 15:03:37
Arbaco--Dunida

Read More »

VIDEO NAADIR! 105-Sano jir rikoor dhanka xawaaraha Baaskiilka ah dhigay!!

0 Visits: 461 | Thursday January 05, 2017 - 11:40:44
Khamiis--Paris

Read More »

Dhamaan Xogaha laga Qoray Ciyaarihii Horyaalka Premier League ee Sanadka 2016

0 Visits: 990 | Friday December 30, 2016 - 18:52:24
Jimco- England

Read More »

Atletico Madrid oo noqotay kooxda labaad ee ugu kobaca fiican Dunida

0 Visits: 1855 | Friday December 30, 2016 - 10:06:23
Jimco-

Read More »

Falanqeeye Maxamed Qalinle Oo Saa Daaliyay kooxaha Hanankara Horyaalka Soomaaliya 2016-2017.

0 Visits: 1549 | Tuesday December 27, 2016 - 16:10:26
Talaado-Muqdisho

Read More »

Zidane oo barbareeyay Rikoodh uu dhigay Fabio Capelo

0 Visits: 696 | Friday December 16, 2016 - 14:02:23
Jimco- Madrid

Read More »

Rasmi : Riyad Mahrez oo ku guuleystay laacibka Qaaradda Afrika ee BBC-da ay bixiso

0 Visits: 541 | Monday December 12, 2016 - 21:49:09
Isniin- London

Read More »

Gadiidka,Horseed iyo Heegan Oo Ku Dagaalamaya Saxiixa Cabdrisaaq Cali Maxamed (Cabdiyow)

0 Visits: 659 | Monday December 12, 2016 - 12:54:53
12-12-2016 Muqdisho

Read More »

Baro 5-ta xul ee isugu neceb kubada cagta + Sawirro

0 Visits: 1301 | Sunday December 11, 2016 - 12:08:31
Yurub- Axad

Read More »