Taariikhaha

Hubaal Messi Waa Boqorka Sedexleeyda Champion Leuge

0 Visits: 648 | Friday October 21, 2016 - 10:48:20
Jimco- Barcelona

Read More »

Ogoow taariiqaha cusub ee laga bartay kulamadii xalay ee Champions League

0 Visits: 427 | Thursday October 20, 2016 - 09:28:03
Yurub- Qamiis

Read More »

Kahor kulanka caawa Ogoow yaa guul badan Liverpool iyo Manchester United

0 Visits: 552 | Monday October 17, 2016 - 18:22:47
London- Isniin

Read More »

Maxaa cusub oo laga bartay Kulankii Manchester City iyo Everton

0 Visits: 572 | Sunday October 16, 2016 - 09:41:09
Manchester- Axad

Read More »

Maxaa taariikh ah oo laga bartay Kulanki Chelsea iyo Leicester City

0 Visits: 612 | Saturday October 15, 2016 - 21:33:21
London- Sabti

Read More »

Eric Bailly oo kashifay sir u qarsooneyd kadib dhoowr su'aalood oo la weydiiyey

0 Visits: 2690 | Friday October 14, 2016 - 17:50:17
Manchester- Jimco

Read More »

San Marino oo 15-sano keddib Gool bannaanka ah ka Dhalisay Is Reereebka Koobka Adduunka!

0 Visits: 503 | Wednesday October 12, 2016 - 08:52:28
Arbaco--Oslo

Read More »

Baro 7 ciyaaryahan oo sawir lagu xaday iyagoo si qarsoodi ah Sigaar u cabaya + SAWIRRO

0 Visits: 1056 | Sunday October 09, 2016 - 10:29:53
Yurub- Axad

Read More »

Leo Messi iyo Cristiano Ronaldo Oo Laga Waayay Shaxda Ugu Fiicneed Ee John Cyruff

0 Visits: 756 | Friday October 07, 2016 - 19:43:57
Spain -jimco

Read More »

Baro 5 ciyaaryahan oo hal koox kawada tirsan hadana saaxiibo dhow ah + Sawirro

0 Visits: 2374 | Tuesday October 04, 2016 - 12:04:15
Yurub- Talaado

Read More »

Van Basten:AC Milan Tii Xooganeeyd Waa Soo Labanaysaa

0 Visits: 525 | Saturday October 01, 2016 - 08:29:25
Milano- Sabti

Read More »