Uefa ueropa League

Uefa oo ganaax adag dul dhigeysa Lyon , ogow sababta

0 Visits: 192 | Tuesday March 20, 2018 - 10:19:19
Talaado- Zurich

Read More »

Falanqeynta Arsenal vs AC Milan, Gattuso oo doonaya inuu Wenger ka aarsado

0 Visits: 197 | Thursday March 15, 2018 - 11:49:53
Khamiis- London

Read More »

UEFA oo ka ganaaxday Carvajal ciyaaraha Champions League ilaa Goorma ayuu maqnaan doonaa?

0 Visits: 448 | Friday December 08, 2017 - 09:27:32
Jimco- Zurich

Read More »

Natiijooyinka Kulamadii xalay la ciyaaray ee Europa league

0 Visits: 239 | Friday December 08, 2017 - 09:15:15
Jimco- Yurub

Read More »

Ronald Koeman: 'Wax badan ayaa khalad sameeyay kulankii Atalanta'

0 Visits: 371 | Friday September 15, 2017 - 02:17:04
LIVERPOOL-JIMCO

Read More »

Milan oo 5 gool ku xaaqday Austria Viena iyo Atalanta oo dubatay Everton

0 Visits: 397 | Thursday September 14, 2017 - 22:20:10
Khamiis- Yurub

Read More »

Falanqeynta Kulanka Uefa Super Cup Real Madrid vs Man United

0 Visits: 625 | Tuesday August 08, 2017 - 11:17:24
Talaado- Mecedonia

Read More »

Uefa oo Eric Bailly ganaaxday saddex kulan, ogoow kulamada uu maqnaan doono

0 Visits: 589 | Monday July 24, 2017 - 22:33:20
Isniin-Nyon

Read More »

Taariikh aan hore loo arag oo laga diiwan galiyay Finalki Europa League

0 Visits: 1421 | Wednesday May 31, 2017 - 12:39:20
Arbaco- England

Read More »

Uefa oo abaalmarisay Ander Herrera

0 Visits: 2011 | Thursday May 25, 2017 - 09:17:01
Khamiis- Nyon

Read More »

Sawirro: Man United oo ku guuleysatay Uefa Europa League

0 Visits: 1539 | Thursday May 25, 2017 - 08:38:04
Khamiis- Yurub

Read More »

Horudhaca Manchester United vs. Celta Vigo yeysan sheeko kugu dhaafin kulanka

0 Visits: 590 | Thursday May 11, 2017 - 10:33:11
Khamiis--Manchester

Read More »

Henry: Ugu dambeyn Jose Mourinho wuu farxi doona waase Goorma ?

0 Visits: 2219 | Wednesday May 10, 2017 - 01:32:53
Arbaco- London

Read More »

Halyeeygii Ac Milan Gullit Oo Ku Dhaw In Loo Magacaabo Macalinka Xulka Qaranka Holland

0 Visits: 531 | Sunday April 23, 2017 - 13:29:38
Axad- Amsterdam

Read More »