World Cup

Qiimaynta Bilaha ee FIFA, oo la soo saaray Somaliya kaalintee ayee ku jirtaa?

0 Visits: 219 | Friday August 11, 2017 - 00:09:07
FIFA-JIMCO

Read More »

Ghana: Asamoah Gyan Oo Sheegaya In Goolkii Ugu Fiicnaa Abid Uu Ka Dhaliyay Soomaaliya

0 Visits: 1248 | Tuesday June 20, 2017 - 09:28:40
Talaado-Muqdisho

Read More »

Wesley Sneijder oo Rikoor cusub u dhigay xulka dalkiisa Netherlands

0 Visits: 331 | Saturday June 10, 2017 - 10:58:13
Amsterdam- Sabti

Read More »

Sergio Roberto oo ka maqnaa doona xulka Spain

0 Visits: 266 | Thursday June 01, 2017 - 14:49:49
Khamiis-

Read More »

Halyeeygii Ac Milan Gullit Oo Ku Dhaw In Loo Magacaabo Macalinka Xulka Qaranka Holland

0 Visits: 317 | Sunday April 23, 2017 - 13:29:38
Axad- Amsterdam

Read More »

Laacib ka tirsanaa xulka Panama oo la toogtay dhintayna

0 Visits: 519 | Sunday April 16, 2017 - 06:54:35
Axad--Panama City

Read More »

Dybala: Waxaan isku dayi doonaa inaan magdhow siiyo Messi iyo Maradona. Sababta ogaaw

0 Visits: 1805 | Monday April 10, 2017 - 21:31:41
Isniin- Torino

Read More »

Firmino oo la shaaciay inuu segayo kulanka Brazil iyo Paraguay ogoow sababta

0 Visits: 318 | Tuesday March 28, 2017 - 13:27:59
Talaado- Brazil

Read More »

Cristiano Ronaldo oo taariikh u dhigay xulka Portugal iyo Yurub!

0 Visits: 499 | Monday March 27, 2017 - 08:58:55
Isniin--Madrid

Read More »

Kulamada Is reereebka Koobka Adduunka ee laga ciyaari doono Yurub

0 Visits: 316 | Sunday March 26, 2017 - 09:11:42
Axad--Yurub

Read More »