America

Sawirro: Didier Drogba Laacibkii 1-aad ee Milkiile Kooxeed noqday kubbadda cagta oo dhan!!!

0 Visits: 1776 | Thursday April 13, 2017 - 13:27:15
Khamiis--Arizona

Read More »

Ganaaxa Lionel Messi oo Weji kale yeeshay, maxaa kasoo kordhay?

0 Visits: 1555 | Friday April 07, 2017 - 13:48:13
Jimco--Buenos Aires

Read More »

Messi ma'aha hoggaamiye, Neymar ayaana ka wanaagsan!!!

0 Visits: 604 | Saturday April 01, 2017 - 07:01:47
Sabti--Barcelona

Read More »

Firmino oo la shaaciay inuu segayo kulanka Brazil iyo Paraguay ogoow sababta

0 Visits: 495 | Tuesday March 28, 2017 - 13:27:59
Talaado- Brazil

Read More »

Bauza: Argentina kuma tiirsana Messi

0 Visits: 460 | Friday March 24, 2017 - 10:39:20
Jimco--Buenos Aires

Read More »

Copa América iyo Euro oo isku mar dhici doona, sanadka 2020-ka Sababta ma ogtahay?

0 Visits: 495 | Monday March 20, 2017 - 09:44:32
Isniin--Dunida

Read More »

Walaalka laacibka Man Utd, Marcos Rojo oo la Toogtay, Muxuu halleeyay?

0 Visits: 2170 | Tuesday March 07, 2017 - 16:28:11
Talaado--Buenos Aires

Read More »

Rasmi:-Cali Buu Oo Iska tagay Kooxda Waxool,Ka Dib Guul Daro Kasoo Gaartay Bariga Dhexe

0 Visits: 724 | Wednesday March 01, 2017 - 11:28:45
Arbaco-Muqdisho

Read More »

Ogawa Kumalada Xiisaha Badan Ee Horyaalka Soomaliya Iyo Kooxaha Ballansan

0 Visits: 426 | Tuesday February 28, 2017 - 13:10:00
Talaado-Muqdisho

Read More »

VIDEO: Haddii aad kaliya Tennis-ka ku taqaan Novak Djokovic, waa xirfadle Kubbadda cagta ah!!

0 Visits: 492 | Thursday January 19, 2017 - 15:18:49
Khamiis--Melbourne

Read More »

Burburinta Taalladii Messi ee Dalka Argentina oo Sababsatay C. Ronaldo

0 Visits: 958 | Tuesday January 10, 2017 - 10:21:10
Talaado-- Buenos Aires

Read More »

Ronaldo Oo Gacanta Ku Dhigay Abaalmarinta Laacibka ugu Wanaagsan Calaamka .

0 Visits: 521 | Monday January 09, 2017 - 22:59:16
Isniin-Switzerland

Read More »

Chapecoense oo lagu Abaal mariyay Hanashada Copa Sudamericana

0 Visits: 367 | Tuesday December 06, 2016 - 09:29:39
Talaado--RIO

Read More »

XAQIIJIN: Chapecoense oo Abaal marin ahaan loo siin doono Copa Sudamericana

0 Visits: 472 | Sunday December 04, 2016 - 10:38:15
Axad--RIO

Read More »