Asia

Falcao oo lagu iibsanayo €50m!!

0 Visits: 748 | Monday January 16, 2017 - 13:52:14
Isniin--Shanghai

Read More »

Ronaldo Oo Gacanta Ku Dhigay Abaalmarinta Laacibka ugu Wanaagsan Calaamka .

0 Visits: 605 | Monday January 09, 2017 - 22:59:16
Isniin-Switzerland

Read More »

Oscar oo gool ku furay safashadiisii koobaad ee Shanghai SIPG

0 Visits: 687 | Monday January 09, 2017 - 12:02:22
Isniin--Doha

Read More »

Conte: Dalabaadka Ronaldo uga yimid horyaalka Shiinaha waa Sumcad dil!!

0 Visits: 771 | Saturday December 31, 2016 - 09:59:59
Sabti--Madrid

Read More »

Garsoore Clattenburg oo Oscar iyo Tevez u raacaya horyaalka Chinese Super League!

0 Visits: 640 | Friday December 30, 2016 - 19:36:07
Jimco--London

Read More »

RASMI: Tevez oo ku biiray Shanghai Shenhua noqdayna ninka dunida ugu mushaarka badan Kubbadda cagta

0 Visits: 489 | Thursday December 29, 2016 - 14:48:05
Khamiis--Buenos Aires

Read More »

Pepe oo dalab ka helay horyaalka Shiinaha

0 Visits: 397 | Monday December 26, 2016 - 12:01:38
Isniin--Madrid

Read More »

VIDEO: Cristiano Ronaldo oo Farriin taageero ah u diray Carruurta Syria

0 Visits: 681 | Saturday December 24, 2016 - 09:49:50
Sabti--Madrid

Read More »

BAAHIN: Ma taqaan Laacibka dunida ugu Mushaarka badan, mana aha Messi ama Ronaldo?!

0 Visits: 1168 | Wednesday December 07, 2016 - 13:43:14
Arbaco--Shanghai

Read More »

Alexis oo £400,000 Toddobaadkii qaadanaya hadduu ka tago Arsenal, Kooxdee bixineysa?

0 Visits: 592 | Wednesday December 07, 2016 - 10:06:54
Arbaco--London

Read More »

Kulamada Koobka Adduunka ee Maanta iyo Caawa la ciyaarayo, waqtiyada ay dhacayaan

0 Visits: 566 | Tuesday November 15, 2016 - 11:38:15
Talaado--Dunida

Read More »

Rooney oo ku Biiraya Horyaallada Shiinaha ama Mareykanka midkood, Sababta la soco!

0 Visits: 958 | Thursday October 13, 2016 - 09:04:49
Khamiis--Manchester

Read More »

Liverpool oo Heshiis Qiimo badan la gaartay Malaysia Airlines

0 Visits: 1476 | Wednesday October 12, 2016 - 11:39:48
Arbaco--Liverpool

Read More »

Kulamo ka tirsan Koobka Adduunka oo laga ciyaari doono Qaaradaha Dunida

0 Visits: 556 | Thursday October 06, 2016 - 10:31:14
Khamiis--Kubadbile

Read More »

Ibrahimovic oo €100m kula biiri karay Horyaalka China, Maxaa hor istaagay?

0 Visits: 423 | Saturday October 01, 2016 - 10:07:39
Sabti--Manchester

Read More »

Dekkadda vs Telkom, Kulanka Is reereebka koobaka Jaamacadda Carabta, sidee u dhacayaa kulankan maanta? "Sawirro"

0 Visits: 668 | Tuesday September 20, 2016 - 09:48:49
Tartanka is reereebka koobka kooxaha Jaamacadda Carabta oo hadda ka socda Dalka Djibouti ayaa waxaa maanta isku fara Saaraya kooxda Dekkadda ee Dalkeena iyo Kooxda Telkom ee Dalka Djibouti.

Read More »