Serie A

Juventus oo kulanka United wey doonta adeega xidig halbowlo u ah, Waa kee?

0 Visits: 102 | Saturday October 06, 2018 - 14:54:21
Sabti-Juventus

Read More »

Xidig United-ka ay ku raadjoogtay oo Mustaqbalkiisa oo dhan u hibeeyay kooxiisa, Waa Kee?

0 Visits: 140 | Wednesday October 03, 2018 - 11:06:15
Arbaco-Lazio

Read More »

Agaasimaha guud ee Juventus oo sheegay inuu isaga tagayo shaqada kooxda Juve,Sabab?

0 Visits: 118 | Sunday September 30, 2018 - 14:46:08
Axad-Juventus

Read More »

Barcelona oo badalka Umtiti ka arkootay horyaalka Taliyaaniga, Waa kuma?

0 Visits: 144 | Sunday September 30, 2018 - 13:48:43
Axad-Barcelona

Read More »

Aqriso kulamada horyaalada waa wayn ee maanta iyo caawa dhacaya

0 Visits: 127 | Saturday September 29, 2018 - 06:12:31
Sabti- Yurub

Read More »

Antonio Conte oo qabanaya shaqada kooxda ka ciyaarta Sera-Ada, Waa tee?

0 Visits: 80 | Wednesday September 26, 2018 - 13:58:43
Arbaco-Roma

Read More »

Andrea Pirlo:"Waxaa ila wanaagsan Inter Milan in ay laso saxiixato Ivan Rakitic"

0 Visits: 146 | Saturday September 22, 2018 - 10:33:22
Sabti-Milan

Read More »

Juventus oo markale weerar kuso ah Real Madrid, Yey kadoonayaan?

0 Visits: 99 | Thursday September 20, 2018 - 09:03:12
Khamiis-Juventus

Read More »

Pochettino oo ka jawaabay Jabkii kooxdiisa Tottenham ee Champions League ay kala kulmeen Inter

0 Visits: 138 | Wednesday September 19, 2018 - 11:29:42
Arbaco--London

Read More »

Maxuu Crstiano Ronaldo Dareemay Kadib Goolkiisii Ugu Horeeyay Ee Horyalka Serie A-da?

0 Visits: 145 | Tuesday September 18, 2018 - 08:51:45
Talaado-Juventus

Read More »

Cristiano Ronaldo oo Guul Ku Hogaamiyay Kooxdiisa Juventus..

0 Visits: 87 | Monday September 17, 2018 - 10:08:11
Isniin-Serie A

Read More »

Spalletti: "Radja Nainggolan wuxuu sameyn karaa wax weyn"

0 Visits: 200 | Saturday September 15, 2018 - 12:34:50
Sabti-Inter

Read More »

Juventus Oo Pogba iyo Marcelo Ku Dartay Liiska Shaxdeeda Xagaaga Dambe!

0 Visits: 90 | Wednesday September 12, 2018 - 13:08:26
Arbaco-Juventus

Read More »

Blaise Matuidi oo markii ugu horeysay ka hadlay xaalada Cristiano Ronaldo ee Juventus, Muxuu yiri?

0 Visits: 204 | Wednesday September 12, 2018 - 11:45:20
Arbaco-Juventus

Read More »