Afrika

Maxaa Kala haysta Horseed iyo Wacaaf, Horseed ma aarsan doontaa mase waa loo celin doonaa?

0 Visits: 369 | Tuesday March 27, 2018 - 11:49:21
Talaado- Muqdisho

Read More »

kulamada ugu xiisaha badan ee Saxiibtinimo iyo Waqtiyada ay soo galayaan

0 Visits: 353 | Friday March 23, 2018 - 12:13:11
Jimco-Kulamada - Saxiibtinimo

Read More »

Wax ka ogow 6 ciyaaryahan oo African ah oo Seddexley ka dhaliyay Champions League

0 Visits: 583 | Thursday March 22, 2018 - 10:09:41
Khamiis-Africa

Read More »

Adigoo u ciyaari kara, 'France iyo Spain' ma dooran lahayd Dal yar oo Africa ku yaala?

0 Visits: 478 | Wednesday March 21, 2018 - 09:42:51
Arbaco-Gabon

Read More »

Banaadir SC oo garaacday Madbacadda, xilli ay 10 laacib ku dheelayeen

0 Visits: 354 | Tuesday February 27, 2018 - 19:48:52
Talaado- Muqdisho

Read More »

Arsenal oo ku ciyaareysa Uganda,goorma?

0 Visits: 403 | Saturday February 17, 2018 - 11:00:58
Sabti,Kampala

Read More »

Maxaa kala Heysta kooxaha Horseed iyo Gaadiidka, Kaalimaha ay ku kala jiraan & Warar kale

0 Visits: 347 | Wednesday February 14, 2018 - 14:28:28
Arbaco--Muqdisho

Read More »

Ciyaaryahan hore Diyuuf oo u tartamaya Madaxweynaha Senegal

0 Visits: 433 | Wednesday February 07, 2018 - 11:08:58
Arboco,Dhakar

Read More »

CHAN 2018: Morocco oo ku guuleysatay koobka, markii ay Garaacday Nigeria

0 Visits: 333 | Monday February 05, 2018 - 15:57:48
Isniin--Rabat

Read More »

Hoggaamiye kooxeed ku biiray xiriirka Kubadda Cagta CAF!.

0 Visits: 360 | Saturday February 03, 2018 - 09:17:58
Sabti,Morocco

Read More »

Heegan vs Banaadir SC, Yaa adkaan doona kulanka Toddobaadka ee Horyaalka Somalia?

0 Visits: 354 | Wednesday January 31, 2018 - 12:06:53
Arbaco--Muqdisho

Read More »