America

Chapecoense oo lagu Abaal mariyay Hanashada Copa Sudamericana

0 Visits: 437 | Tuesday December 06, 2016 - 09:29:39
Talaado--RIO

Read More »

XAQIIJIN: Chapecoense oo Abaal marin ahaan loo siin doono Copa Sudamericana

0 Visits: 557 | Sunday December 04, 2016 - 10:38:15
Axad--RIO

Read More »

Diyaarad sidday Kooxda reer Brazil ee Chapecoense oo la aaminsanyahay in ay Burburtay

0 Visits: 479 | Tuesday November 29, 2016 - 10:04:52
Talaado--Colombia

Read More »

Kulamada Koobka Adduunka ee Maanta iyo Caawa la ciyaarayo, waqtiyada ay dhacayaan

0 Visits: 600 | Tuesday November 15, 2016 - 11:38:15
Talaado--Dunida

Read More »

Messi iyo xiddigo kale oo ku dul matagay Duullimaadkii xulka Argentina, maxaa xigay?

0 Visits: 999 | Tuesday November 15, 2016 - 11:27:30
Talaado--Buenos Aires

Read More »

Juventus oo u dhaw saxiixa Rodrigo Bentancur

0 Visits: 438 | Monday November 14, 2016 - 20:25:50
Isniin-Argentina

Read More »

Rasmi Lampard oo isaga tagaya New York

0 Visits: 451 | Monday November 14, 2016 - 19:41:11
Isniin- USA

Read More »

Chicago Fire oo kusoo birtay kooxaha Doonaya Schweinsteiger

0 Visits: 498 | Sunday November 13, 2016 - 19:17:05
Axad- USA

Read More »

Dilka Garsooreyaasha Roosaha Bixiya oo kusoo badanaya Kubbadda Cagta!!!

0 Visits: 710 | Saturday November 12, 2016 - 10:24:36
Sabti--Hildalgo

Read More »

Renato Augusto oo sheegay habka Brazil ay u xakameyn doonto Messi!!

0 Visits: 450 | Tuesday November 08, 2016 - 09:40:34
Talaado--Belo Horizonte

Read More »

Maanta oo kale 1940-kii waxaa dhashay Curadkii Xiddigaha Kubbadda Cagta Adduunka!!!

0 Visits: 2007 | Sunday October 23, 2016 - 11:51:06
Axad--Rio

Read More »

Rooney oo ku Biiraya Horyaallada Shiinaha ama Mareykanka midkood, Sababta la soco!

0 Visits: 982 | Thursday October 13, 2016 - 09:04:49
Khamiis--Manchester

Read More »

Chile 2-1 Peru: Vidal Geesi Goolal dhaliya, Haddana difaacan kara!

0 Visits: 612 | Wednesday October 12, 2016 - 08:18:30
Arbaco--Santiago

Read More »