Taariikhaha

Ronaldo : Murugo ayuu ku bilaabay basle farxad ayuu ugu dabaal dagay Rikoodhna ku dhigay

0 Visits: 1779 | Thursday June 21, 2018 - 10:05:44
Khamiis- Moscow

Read More »

Taariikhahii Laga Bartay Kulnakii Japan ay Guusha ka Gaareen Xulka Colompia.

0 Visits: 196 | Wednesday June 20, 2018 - 11:34:19
Arbaco-Koobka Adduunka

Read More »

WARBIXIN: Waa kuwee 10-ka Gooldhaliye ee ugu Sareeysa Qaaradda Yurub? (+SAWIRO)

0 Visits: 657 | Saturday June 02, 2018 - 13:46:47
Sabti-Yurub

Read More »

Real Madrid oo Rikoor Taariikhi ah u Dhigtay Kooxaha Qaaradda Yurub.

0 Visits: 344 | Sunday May 27, 2018 - 00:15:22
Axad-Yurub

Read More »

Xog: Maxaa ka qaldanaa Man United Kulankii Guuldaradda ay kala kumeen Chelsea?

0 Visits: 370 | Sunday May 20, 2018 - 07:09:03
Axad-FA Cup

Read More »

Aston Villa oo ku dhow kusoo Laabashada Premier League, (+SAWIRO)

0 Visits: 356 | Wednesday May 16, 2018 - 11:07:34
Arbaco-England

Read More »

Maxaa laga Bartay Kulankii El-Clasico ee Barcelona vs Real Madrid..??

0 Visits: 344 | Monday May 07, 2018 - 11:34:34
Isniin-LaLiga

Read More »

Ronaldo oo gaaray Rikoor uu horay u dhigay Alfredo di Stefano, maxuu ahaa?

0 Visits: 288 | Monday May 07, 2018 - 10:19:46
Isniin-Madrid

Read More »

RASMI: Burnley oo 51-sano kaddib usoo baxday Europa League.

0 Visits: 366 | Sunday May 06, 2018 - 11:24:46
Axad-England

Read More »

Salah , Mane iyo Firmino oo Rikoodh cusub ka dhigay Champions League

0 Visits: 721 | Thursday May 03, 2018 - 11:48:22
Khamiis- Liverpool

Read More »

Man City oo Barbareeysay Rikoor ay horay u dhigatay Chelsea, maxuu ahaa?

0 Visits: 250 | Monday April 30, 2018 - 00:52:10
Isniin-Manchester

Read More »

Xog: Afar Waxyaabood oo laga Bartay Kulankii Man Unite ay guusha ka gaartay Arsenal.

0 Visits: 1031 | Monday April 30, 2018 - 00:44:08
Isniin-England

Read More »