Bundesliga

Aqriso kulamada adage ee maanta iyo caawa dhacaya iyo saacadda aad daawan karto

0 Visits: 256 | Sunday November 05, 2017 - 09:02:41
Axad- Yurub

Read More »

FIFA oo qorsheyneysa Super Club World Cup Imisa koox ayaa ka qeyb galeysa ?

0 Visits: 308 | Tuesday October 31, 2017 - 11:34:34
Talaado- Spain

Read More »

Vidal Oo Bisha Janaayo Ku Biiraya Inter

0 Visits: 504 | Sunday October 29, 2017 - 15:46:59
Axad- Munich

Read More »

Aqriso kulamada xiisaha leh ee maanta iyo caawa dhacaya iyo saacadda aad daawan karto

0 Visits: 202 | Saturday October 28, 2017 - 10:46:04
Sabti- Yurub

Read More »

Naby Keita oo kulankiisii 3-aad muddo bil gudaheed ah Roose looga saaray Ciyaaraha Germany

0 Visits: 320 | Thursday October 26, 2017 - 10:50:29
Khamiis- Germany

Read More »

Arturo Vidal oo doonaya inuu ku biiro Intermilan

0 Visits: 224 | Thursday October 19, 2017 - 12:36:28
Khamiis- Milano

Read More »

Manchester City oo Barcelona kula dagaamaleysa laacib Borussia Dortmund Julian Weigl

0 Visits: 481 | Tuesday October 17, 2017 - 20:49:21
Talaado- Germany

Read More »

30 Ciyaaryahan ee u tartami doona abaalmarinta Ballon D'Or oo la shaaciyay

0 Visits: 277 | Tuesday October 10, 2017 - 10:53:50
Talaado-France

Read More »

Jupp Heynckes oo banaanka keenay dhibaatada James Rodriguez haysata

0 Visits: 517 | Tuesday October 10, 2017 - 09:26:09
Talaado- Munich

Read More »

Xiddigaha Bayer Munich oo soo dhaweeyay magacaabista Jupp Heynckes

0 Visits: 297 | Saturday October 07, 2017 - 11:02:40
Sabti- Munich

Read More »

Jupp Heynckes oo loo magacaabay Macalinka Bayer Munich, yaa ku wehlin doona xilkan?

0 Visits: 279 | Friday October 06, 2017 - 21:56:02
Jimco- Munich

Read More »

Jurgen Klopp "diyaar Ayuu U Yahay In Uu maamulo" Bayern Munich,

0 Visits: 288 | Wednesday October 04, 2017 - 14:27:57
Arboco- Germany

Read More »

Tony Kross:Waa Ku Sax Sanaa Inaan Bayern Munich Isaga Dhaqaaqo

0 Visits: 195 | Wednesday October 04, 2017 - 07:00:00
Arboco -Spain

Read More »

Barca, Inter iyo Lazio oo guulo gaaray iyo Milan oo guuldaro la kulantay

0 Visits: 315 | Sunday October 01, 2017 - 22:05:40
Axad- Yurub

Read More »

Aqriso kulamo xiiso leh oo maanta iyo caawa qaaradda yurub ka dhacaya

0 Visits: 254 | Saturday September 30, 2017 - 09:11:36
Sabti- Yurub

Read More »

Bayer Munich oo wada hadal la bilowday macalinkii badali lahaa Carlo Anceloti

0 Visits: 228 | Friday September 29, 2017 - 21:16:38
Jimco- Munich

Read More »