Ligue 1

5 sabab oo Neymar ku qasbeysa in uu ka tago PSG

0 Visits: 256 | Saturday March 17, 2018 - 11:01:45
Sabti,Paris

Read More »

Ribery oo ka shaqeeyay in Bayern ay Masaajid ka dhisto Allianz Arena.

0 Visits: 549 | Saturday March 17, 2018 - 11:00:01
Sabti, Munich

Read More »

Kulamo xiiso leh oo maanta iyo caawa dhacaya, ogoow waqtiga

0 Visits: 294 | Saturday February 24, 2018 - 09:28:48
Sabti- Yurub

Read More »

Man United, bayer Munich iyo Paris Saint Germain oo guulo gaaray

0 Visits: 341 | Saturday February 17, 2018 - 23:24:13
Sabti- Yurub

Read More »

Man U oo Kante kale ka heshay League 1-ka

0 Visits: 911 | Saturday February 17, 2018 - 11:04:06
Sabti,Nice

Read More »

Baro 20-ka laacib ee maaliyadahooda loogu iibsiga badan yahay

0 Visits: 748 | Tuesday February 13, 2018 - 18:14:12
Talaado- Yurub

Read More »

Pietro Pellegri da'ar diiwaanka taariikda wax ku yeeshay

0 Visits: 370 | Sunday February 11, 2018 - 12:56:10
Axad- Monaco

Read More »

Dani Alves oo xalay goolhaye u noqday PSG!

0 Visits: 357 | Wednesday February 07, 2018 - 11:45:52
Arboco,Paris

Read More »

BBC oo ka hortegi doona Neymar iyo Mbappe

0 Visits: 356 | Sunday January 28, 2018 - 17:24:19
Axad--Madrid

Read More »

Messi: Barcelona wey dhammeystirantahay xataa la'aanta Neymar!!!

0 Visits: 325 | Saturday January 27, 2018 - 20:19:03
Sabti- Barcelona

Read More »

Edinson Cavani oo jebiyay Rikoodh u gaar ahaa Zlatan Ibrahimovic, muxuu yahay?

0 Visits: 382 | Saturday January 27, 2018 - 20:17:04
Sabti- Paris

Read More »

PSG oo soo bandhigtay 1 Sabab oo Neymar looga Iibin doono Real Madrid, Maxay tahay?

0 Visits: 703 | Thursday January 25, 2018 - 15:52:09
Khamiis--Paris

Read More »

Lassana Diarra, oo ku biiray PSG,waana kooxdii 10aad xirfaddiisa.

0 Visits: 340 | Wednesday January 24, 2018 - 14:42:35
Arbaco,Paris

Read More »