Bundesliga

Ogoow kulamada Xiisaha leh ee maanta iyo caawa dhacaya iyo saacadda aad daawan karto

0 Visits: 236 | Sunday November 26, 2017 - 08:54:25
Axad- Yurub

Read More »

Ogoow kulamada Caawa qaarada yurub ka dhacaya iyo waqtigooda

0 Visits: 238 | Saturday November 25, 2017 - 09:50:01
Sabti- Yurub

Read More »

Bayer Munich oo weeraryahan ka dooneysa Intermilan

0 Visits: 484 | Saturday November 11, 2017 - 10:30:44
Sabti- Munich

Read More »

Yaa Hogaaminaya gool-dhalinta Shanta Horyaal e ugu weyn qaaradda Yurub ?

0 Visits: 726 | Monday November 06, 2017 - 11:39:35
Isniin- Yurub

Read More »

Aqriso kulamada adage ee maanta iyo caawa dhacaya iyo saacadda aad daawan karto

0 Visits: 320 | Sunday November 05, 2017 - 09:02:41
Axad- Yurub

Read More »

FIFA oo qorsheyneysa Super Club World Cup Imisa koox ayaa ka qeyb galeysa ?

0 Visits: 374 | Tuesday October 31, 2017 - 11:34:34
Talaado- Spain

Read More »

Vidal Oo Bisha Janaayo Ku Biiraya Inter

0 Visits: 716 | Sunday October 29, 2017 - 15:46:59
Axad- Munich

Read More »

Aqriso kulamada xiisaha leh ee maanta iyo caawa dhacaya iyo saacadda aad daawan karto

0 Visits: 276 | Saturday October 28, 2017 - 10:46:04
Sabti- Yurub

Read More »

Naby Keita oo kulankiisii 3-aad muddo bil gudaheed ah Roose looga saaray Ciyaaraha Germany

0 Visits: 373 | Thursday October 26, 2017 - 10:50:29
Khamiis- Germany

Read More »

Arturo Vidal oo doonaya inuu ku biiro Intermilan

0 Visits: 294 | Thursday October 19, 2017 - 12:36:28
Khamiis- Milano

Read More »

Manchester City oo Barcelona kula dagaamaleysa laacib Borussia Dortmund Julian Weigl

0 Visits: 720 | Tuesday October 17, 2017 - 20:49:21
Talaado- Germany

Read More »

30 Ciyaaryahan ee u tartami doona abaalmarinta Ballon D'Or oo la shaaciyay

0 Visits: 341 | Tuesday October 10, 2017 - 10:53:50
Talaado-France

Read More »

Jupp Heynckes oo banaanka keenay dhibaatada James Rodriguez haysata

0 Visits: 595 | Tuesday October 10, 2017 - 09:26:09
Talaado- Munich

Read More »