Bundesliga

Aqriso magacyada 49-ciyaaryahano oo qandaraskoda uu dhacayo 2018.ka

0 Visits: 633 | Sunday January 07, 2018 - 14:05:59
Kaambo+

Read More »

Waa kuwee 15ka xiddig ee ugu baaska qurxoon Europe?

0 Visits: 942 | Wednesday January 03, 2018 - 08:39:53
Arbaco-Muqdisho

Read More »

Saxiixyadii Ugu Wanaagsanaa Sanadka 2017 Oo La Shaaciyay+Sawirro

0 Visits: 388 | Saturday December 30, 2017 - 16:23:42
Sabti- Yurub

Read More »

Suuqa Janaayo: 10-ka Saxiix ee ugu Fiican ee Kooxaha Yurub ku biiri kara 2018-ka

0 Visits: 447 | Saturday December 30, 2017 - 10:42:06
Sabti- Yurub

Read More »

Kaddib saxiixa Liverpool ee van Dijk waa kuwee 10 difaac ee ugu qaalisan Europe?

0 Visits: 419 | Thursday December 28, 2017 - 08:41:28
Khamiis,Liverpool

Read More »

Antonio Conte oo Si cad u sheegay inuu u baahan yahay saxiixa Arturo Vidal

0 Visits: 307 | Wednesday December 27, 2017 - 10:30:52
Arboco -England

Read More »

4 ka mid ah 5ta Horyaal ee Yurub oo la go'aamiyay kooxda qaadeysa

0 Visits: 524 | Monday December 25, 2017 - 13:30:08
Isniin,Nyon.

Read More »

Aubameyang oo si sarbeeb ah u sheegay kooxda uu ku biiri doono. Mana ahan Real Madrid!

0 Visits: 754 | Sunday December 24, 2017 - 10:27:45
Axad- Germany

Read More »

Borussia Dortmund oo ceyrisay Peter Bosz

0 Visits: 275 | Sunday December 10, 2017 - 13:50:08
JARMALKA-AXAD

Read More »

Xiddigii hore ee xulka Germany Walter Kelsch oo lagu xukumay 3 sano oo xarig ogoow sababta

0 Visits: 353 | Saturday December 02, 2017 - 08:56:42
Sabti- Germany

Read More »

Kulamo xiiso leh oo maanta iyo caawa Yurub ka dhacaya ogoow saacadaha

0 Visits: 346 | Saturday December 02, 2017 - 08:18:18
Sabti- Yurub

Read More »

Ogoow kulamada Xiisaha leh ee maanta iyo caawa dhacaya iyo saacadda aad daawan karto

0 Visits: 296 | Sunday November 26, 2017 - 08:54:25
Axad- Yurub

Read More »

Ogoow kulamada Caawa qaarada yurub ka dhacaya iyo waqtigooda

0 Visits: 286 | Saturday November 25, 2017 - 09:50:01
Sabti- Yurub

Read More »