Taariikhaha

Mohamed Salah oo soo barbareeyay Rikoodh 24 sano la jabin waayey Horyaalka Ingiriiska

0 Visits: 791 | Monday February 12, 2018 - 10:26:02
Isniin- Liveropool

Read More »

Pietro Pellegri da'ar diiwaanka taariikda wax ku yeeshay

0 Visits: 277 | Sunday February 11, 2018 - 12:56:10
Axad- Monaco

Read More »

Xiddigaha aan xiriirkoodu go'in yaa ka mid ah?

0 Visits: 402 | Saturday February 10, 2018 - 09:07:53
Sabti,Barcelona

Read More »

Ma'rumeysaneysaa in Xirfadda Cristiano Ronaldo ay gacan ku sameystahay …. Messina hibo tahay …?

0 Visits: 774 | Monday January 29, 2018 - 11:31:06
Tevez Muxuu ka rabaa Cristiano Ronaldo ..?

Read More »

Messi: Barcelona wey dhammeystirantahay xataa la'aanta Neymar!!!

0 Visits: 263 | Saturday January 27, 2018 - 20:19:03
Sabti- Barcelona

Read More »

Edinson Cavani oo jebiyay Rikoodh u gaar ahaa Zlatan Ibrahimovic, muxuu yahay?

0 Visits: 319 | Saturday January 27, 2018 - 20:17:04
Sabti- Paris

Read More »

Baro 10-ka laacib ee ugu mushaarka badan Man United kadib saxiixa Sanches

0 Visits: 1043 | Monday January 22, 2018 - 23:21:41
Isniin- Manchester

Read More »

KAKA Oo Soo Xushay Safkii Ugu Wanaagsana Uu Lasoo Ciyaaray

0 Visits: 399 | Saturday December 30, 2017 - 19:21:07
Sabti- Brazil

Read More »

kaddib guushiisii ,George Weah iyo xiddigo caan ah oo ku kulmay Twitter-ka .

0 Visits: 344 | Saturday December 30, 2017 - 09:10:38
Sabti,Minarovia.

Read More »

Warbixin: Waa kuwee shanta ciyaaryahan ee caanka ah ee guursaday sanadkan 2017

0 Visits: 383 | Friday December 29, 2017 - 03:37:10
MADRID-JIMCO

Read More »

Totti, Simeone iyo Puyol oo ka qeybgelaya shirka Ciyaaraha Caalamka,xagguu ka dhacayaa?

0 Visits: 231 | Sunday December 24, 2017 - 11:56:53
Axad, Dubai.

Read More »

Leonel Messi oo goolkii uu ka dhaliyey Real ku jabiyey Rikoodhki Muller ee taariikhiga ahaa

0 Visits: 282 | Saturday December 23, 2017 - 21:23:55
Sabti- Madrid

Read More »

Mo Farah oo ku guuleystay shaqsiga Sanadka ee BBC-da

0 Visits: 206 | Monday December 18, 2017 - 11:22:47
Isniin- London

Read More »

Real Madrid oo hanatay Koobka Kooxaha Adduunka & Ronaldo oo Bulisiyoon Dhaliyay

0 Visits: 246 | Sunday December 17, 2017 - 01:03:25
Axad- Dubai

Read More »