Taariikhaha

Maxaa laga bartay Guushii Man United ay ka gaartay Saint-Etienne ?

0 Visits: 2383 | Friday February 17, 2017 - 01:47:39
Jimco- Manchester

Read More »

Garsoore Clattenburg oo ka tegaya Premier League, kana shaqeysan doona horyaalka Saudi Arabia!!!

0 Visits: 420 | Thursday February 16, 2017 - 20:28:02
Khamiis- England

Read More »

Kadib guuldaradii PSG, Aqriso guuldarooyinki ugu weynaa ee Barcelona soo gaara dhammaan tartamada

0 Visits: 874 | Wednesday February 15, 2017 - 01:43:28
Arbaco- Barcelona

Read More »

Rio Ferdinand oo soo bandhigay qofkii ugu dhawaa Sir Alex xiligii Man United

0 Visits: 2269 | Sunday February 12, 2017 - 23:12:26
Axad- Manchester

Read More »

Baro 10-ki ciyaaryahan ee ugu da'yaraa ee Premier League ciyaara

0 Visits: 691 | Wednesday February 08, 2017 - 10:21:21
Arbaco- England

Read More »

Herrrera oo shaaciyay laacibka uu kabadda kaga daydo

0 Visits: 1785 | Friday February 03, 2017 - 15:25:09
Jimco- Manchester

Read More »

Baro 10 ciyaaryahan ee mushaarka ugu yar ka qaata horyaalka Ingiriiksa

0 Visits: 1223 | Friday February 03, 2017 - 12:08:50
Jimco- England

Read More »

Ander Herrera oo kulankiisa boqolaad safanaya Caawa ogoow guulaha uu United la qeybsaday

0 Visits: 858 | Thursday January 26, 2017 - 22:58:38
Khamiis- Manchester

Read More »

Manchester United oo Old Traford ka dhigeysa garoonka labaad ee ugu qaadka weyn qaaradda yurub

0 Visits: 558 | Thursday January 26, 2017 - 21:03:48
Khamiis- Manchester

Read More »

Dowladda Masar oo liiska Argagaxisada kudartay Laacib koobab muhiim ah u qaaday dalkooda

0 Visits: 695 | Thursday January 19, 2017 - 01:01:26
Khamiis- Qaahiro

Read More »

Aqriso dhacdooyinkii sportiga ugu saameynta badnaa dalka iyo Dibadda sanadki tagay 2016

0 Visits: 3467 | Friday January 13, 2017 - 00:42:35
Jimco- Muqdisho

Read More »

Suarez Oo Xertay Liiska 100-Gool Ee Naadiga Barcelona

0 Visits: 356 | Thursday January 12, 2017 - 11:19:52
Khamiis- Barcelona

Read More »

Beckham, Baggio iyo Xiddigihii ugu Tima jarashada iyo Quruxsiga badnaa Kubbadda Cagta!

0 Visits: 3715 | Wednesday January 11, 2017 - 15:03:37
Arbaco--Dunida

Read More »

VIDEO NAADIR! 105-Sano jir rikoor dhanka xawaaraha Baaskiilka ah dhigay!!

0 Visits: 310 | Thursday January 05, 2017 - 11:40:44
Khamiis--Paris

Read More »