Bundesliga

Hadalka kasoo yeeray Lewandowski mayahay mid daawo u ah jamaahirta United?

0 Visits: 1103 | Friday June 09, 2017 - 19:26:16
Bayern.

Read More »

Messi oo soo galay iyo Ronaldo oo ka maqan Safkii ugu Fiicnaa Sanadka ee Yurub

0 Visits: 671 | Tuesday May 23, 2017 - 08:54:16
Talaado--Yurub

Read More »

AQRISO: Maxay Ka Qoreen Wargeysyada Saaka Xanta Suuqa Kala iibsiga?

0 Visits: 1033 | Sunday May 21, 2017 - 12:00:32
Axad- Yurub

Read More »

Bayern Munich oo sagoortin fiican u sameysay Lahm iyo Alonso "Sawirro"

0 Visits: 509 | Sunday May 21, 2017 - 08:00:11
Axad--Munich

Read More »

Carlo Anceloti oo jabiyay rikoor uu gaari waayay Pep Guardiola

0 Visits: 541 | Saturday May 20, 2017 - 22:13:38
Sabti- Munich

Read More »

Manchester United iyo AC Milan oo isku garbinaaya saxiixa Pierre-Emerick Aubameyang

0 Visits: 374 | Wednesday May 17, 2017 - 08:04:38
Arbaco- Germany

Read More »

Man United oo ku dhaaweynsa xidig Bayern Munich u ciyaara.

0 Visits: 1093 | Thursday May 11, 2017 - 20:29:18
KHamiis -Manchester.

Read More »

Messi oo diiddan in Barcelona ay soo qaadato Marco Reus

0 Visits: 499 | Thursday May 11, 2017 - 10:13:51
Khamiis--Barcelona

Read More »

AC Milan Oo Chelsea Kaga Adkaatay Saxiixa Xidiga Bundesliga Ka Ciyaara

0 Visits: 285 | Wednesday May 10, 2017 - 00:52:35
Arbaco- Milano

Read More »

Vidal oo la yaabban sida Messi looga ogglaaday Racfaankii FIFA

0 Visits: 612 | Sunday May 07, 2017 - 08:00:46
Axad--Santiago

Read More »

Schweinsteiger oo kula taliyay Neymar in uusan ku biirin Man Utd, halkee la doonayaa?

0 Visits: 2137 | Saturday May 06, 2017 - 08:26:06
Sabti--Barcelona

Read More »

Aqriso Wararka Suuqa kala iibsiga ugu waa Weyn

0 Visits: 569 | Thursday May 04, 2017 - 12:47:52
Khamiis- Yurub

Read More »

Napoli oo soo Afjartay Rajadii kooxaha ugu weyn qaaradda yurub ka lahaayeen Insigne

0 Visits: 376 | Saturday April 22, 2017 - 22:48:19
Sabti- Napoli

Read More »