Taariikhaha

Xiddigaha aan xiriirkoodu go'in yaa ka mid ah?

0 Visits: 536 | Saturday February 10, 2018 - 09:07:53
Sabti,Barcelona

Read More »

Ma'rumeysaneysaa in Xirfadda Cristiano Ronaldo ay gacan ku sameystahay …. Messina hibo tahay …?

0 Visits: 942 | Monday January 29, 2018 - 11:31:06
Tevez Muxuu ka rabaa Cristiano Ronaldo ..?

Read More »

Messi: Barcelona wey dhammeystirantahay xataa la'aanta Neymar!!!

0 Visits: 339 | Saturday January 27, 2018 - 20:19:03
Sabti- Barcelona

Read More »

Edinson Cavani oo jebiyay Rikoodh u gaar ahaa Zlatan Ibrahimovic, muxuu yahay?

0 Visits: 395 | Saturday January 27, 2018 - 20:17:04
Sabti- Paris

Read More »

Baro 10-ka laacib ee ugu mushaarka badan Man United kadib saxiixa Sanches

0 Visits: 1223 | Monday January 22, 2018 - 23:21:41
Isniin- Manchester

Read More »

KAKA Oo Soo Xushay Safkii Ugu Wanaagsana Uu Lasoo Ciyaaray

0 Visits: 477 | Saturday December 30, 2017 - 19:21:07
Sabti- Brazil

Read More »

kaddib guushiisii ,George Weah iyo xiddigo caan ah oo ku kulmay Twitter-ka .

0 Visits: 424 | Saturday December 30, 2017 - 09:10:38
Sabti,Minarovia.

Read More »

Warbixin: Waa kuwee shanta ciyaaryahan ee caanka ah ee guursaday sanadkan 2017

0 Visits: 504 | Friday December 29, 2017 - 03:37:10
MADRID-JIMCO

Read More »

Totti, Simeone iyo Puyol oo ka qeybgelaya shirka Ciyaaraha Caalamka,xagguu ka dhacayaa?

0 Visits: 309 | Sunday December 24, 2017 - 11:56:53
Axad, Dubai.

Read More »

Leonel Messi oo goolkii uu ka dhaliyey Real ku jabiyey Rikoodhki Muller ee taariikhiga ahaa

0 Visits: 377 | Saturday December 23, 2017 - 21:23:55
Sabti- Madrid

Read More »

Mo Farah oo ku guuleystay shaqsiga Sanadka ee BBC-da

0 Visits: 281 | Monday December 18, 2017 - 11:22:47
Isniin- London

Read More »

Real Madrid oo hanatay Koobka Kooxaha Adduunka & Ronaldo oo Bulisiyoon Dhaliyay

0 Visits: 339 | Sunday December 17, 2017 - 01:03:25
Axad- Dubai

Read More »

Mohamed Salah oo ku guuleystay abaalmarinta laacibka Afrika ee BBC

0 Visits: 503 | Monday December 11, 2017 - 22:05:11
Isniin- London

Read More »

Ballon d'Or 2017: Ronaldo oo markii 5-aad Hantay Abaalmarinta "Sawirro"

0 Visits: 325 | Friday December 08, 2017 - 09:12:13
Jimco- Paris

Read More »